Bastet më të mira sportive

Në këtë faqe interneti do të gjeni renditjen tonë personale të 3 basteve sportive më të mira në internet. Të gjitha kompanitë janë testuar nga ekipi ynë. Ne kemi krijuar gjithashtu komente të shkurtra për t'ju ndihmuar të zgjidhni libralidhësin më të mirë.

img
20bet
100% deri në 100 euro
Bonusi i depozitës së parë për baste sportive
img
22bet
100% deri në 122 €
Ju do të merrni një bonus 100% të depozitës së parë deri në 122 €
img
Betwinner
BONUS 100 € PËR KLIENTËT E RI
100% bonus i depozitës së parë deri në 100 €

Rishikimi i 20betit

Renditja #1

 • Vendi: Curacao
 • Bonus: 100% deri në 100 euro
 • 20Bet është një kompani e re në treg. Sidoqoftë, operatori tashmë ka arritur të fitojë një grup lojtarësh të kënaqur. Bastet sportive 20Bet dallohen nga bonusi i mirëseardhjes, i cili është shumë tërheqës. Operatori fokusohet në funksionalitetin maksimal që mund të shihet nga vetë faqja e internetit. E kombinuar me shërbimin profesional ndaj klientit, kjo rezulton në një nga libraritë më miqësorë në treg. Megjithëse licenca e kazinosë vjen nga Curacao, faqja e internetit 20bet është gjithashtu e disponueshme në gjuhë të tjera. Faqja e internetit 20bet ka grafika interesante, moderne që me siguri do të tërheqin lojtarët që u kushtojnë vëmendje gjërave të tilla. Kjo kazino punon me ofruesit më të mirë të softuerit në mënyrë që të gjitha lojërat të funksionojnë pa probleme.

  Regjistrohu në 20bet

  Nëse zgjedhja juaj është 20bet, do t'ju duhet të regjistroni një llogari për të filluar të luani. Pavarësisht nëse e bëni atë nga faqja kryesore ose skeda e kazinosë, do të regjistroheni në të dy vendet. Një llogari ju lejon të luani të gjitha lojërat e disponueshme në kazino, si dhe të bastni për rezultatet sportive. Regjistrimi i një llogarie nuk është i vështirë. Ashtu si në rastin e kompanive të tjera të librave, ju duhet të jepni të gjitha të dhënat tuaja personale dhe adresën e emailit. Pasi të konfirmoni saktësinë e adresës suaj të emailit, do të mund të filloni të luani.

  20bet baste sportive

  Bookmaker 20Bet ju lejon të bastni në të gjitha sportet kryesore. Madje mund të vini bast në ndeshjet e sporteve më pak të njohura si hokej dhe kriket. Numri i ngjarjeve në secilën kategori është gjithashtu mbresëlënës. Ajo që mungon është pak më shumë opsione kur bëhet fjalë për esports, por kjo sigurisht që do të përmirësohet. Deri tani, sporti më i njohur në 20Bet është futbolli. Këtu numri i ngjarjeve është larg nga më i larti. Jashtë fundjavave shpesh i kalon 1000. 20Bet ofron baste në të gjitha ligat kryesore. Për çdo ngjarje në ligat gjermane, spanjolle ose franceze ju keni mundësi të shumta bastesh për të zgjedhur. Mungojnë bastet për ligat e ulëta dhe garat e kupave në vendet më ekzotike. Shanset tërheqëse flasin në favor të libralidhësit. Libërbërësi ka një gamë relativisht të gjerë ngjarjesh futbolli për të bastuar drejtpërdrejt. Transmetimi nuk është i disponueshëm, por ka raporte grafike dhe statistikore nga shumica e ngjarjeve. Në 20Bet nuk ka asnjë mundësi për të marrë para.

  kazino 20bet

  20bet Casino ofron një përzgjedhje të gjerë të lojërave në kohë reale. Lojëra të tilla si ruleta, blackjack, baccarat dhe poker drejtohen nga krupierë dhe tregtarë profesionistë, të kualifikuar. Për komoditetin e lojës në kohë reale, lojtarët marrin burime të kamerave në kohë reale në kompjuterin e tyre ose pajisje tjetër celulare, të pozicionuar në disa vende rreth tryezës.

  Menyra pagese

  Bookmaker 20Bet ofron një përzgjedhje të gjerë të metodave të depozitimit. Ju mund të depozitoni fonde duke përdorur një kartë krediti, por edhe përmes një prej disa kuletave në internet. Përndryshe, mund të përdorni një kupon. Një opsion interesant është edhe depozitimi në kriptomonedhë. Operatori pranon Bitcoins, Litcoins dhe Etherum. Sidoqoftë, mbani mend se një depozitë e bërë në kriptomonedhë do t'ju pengojë të përfitoni nga bonusi i mirëseardhjes

  Shërbimi ndaj klientit

  Forma kryesore e kontaktit me stafin e Kazinosë 20bet është nëpërmjet bisedës live, e disponueshme 24 orë në ditë. Ju gjithashtu mund të përdorni formularin e kontaktit, ku duhet të specifikoni kategorinë e pyetjes suaj, si dhe adresën e emailit, emrin dhe mbiemrin tuaj. Ekzistojnë gjithashtu dy adresa emaili në faqe - njëra është për kontaktimin e stafit për ndihmë specifike, ndërsa tjetra është për paraqitjen e ankesave. Klientët e kazinosë duhet të presin një përgjigje nga konsulenti në jo më shumë se 24 orë.

  Përmbledhje

  Kazino 20bet është një vend relativisht i ri në arenën e kazinove online, por sigurisht që ia vlen të vizitohet. Kazinoja drejton lojëra të licencuara dhe duke punuar me ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike, ajo ofron një shërbim të nivelit të lartë që është plotësisht i sigurt. Një nga artikujt më interesantë në kazino janë lojërat e drejtpërdrejta, të drejtuara nga tregtarë të kualifikuar. Bonusi i mirëseardhjes i kazinosë është gjithashtu i mirë, me depozitë 100% deri në 100 €.

  Regjistrimi